Zasoby

Nasz zespół to doświadczeni handlowcy i pracownicy magazynowi. Wiemy jak doradzić i jak postępować z papierem. Odpowiadamy szybko, precyzyjnie i szczerze. Oferujemy warunki, których jesteśmy pewni, bez narażania klienta na ryzyko. Uważamy to za podstawę do dobrej, długoletniej współpracy.

Posiadamy 3 magazyny o łącznej pojemności ok. 4000 palet. We wszystkich magazynach zapewniamy warunki odpowiednie do przechowywania papieru. Poza własnymi magazynami dysponujemy dostępem do magazynów fabrycznych o pojemności wielu tysięcy ton skąd możemy szybko i w atrakcyjnej cenie zaproponować dostawy bezpośrednie.

Dostarczamy towar za pośrednictwem sprawdzonych partnerów – liderów na rynku przesyłek paletowych i paczkowych – firm Rohlig SUUS i UPS. Wysoka skuteczność dostaw, pewna informacja, partnerskie podejście w rozwiązywaniu problemów – to jest serwis, który świadczymy.

Nasza wiedza to nasi doświadczeni handlowcy. Jeżeli to za mało to mamy wsparcie ze strony specjalistów naszego partnera – Roxcel GmbH – efekt wielu lat doświadczeń, tysięcy transakcji i setek zastosowań różnorodnych produktów.