Zespół handlowy

Doradzamy, pomagamy, jeżeli czegoś nie wiemy to na pewno wiemy gdzie znaleźć informację – jesteśmy do Państwa usług.

 

Przedstawiciele handlowi

woj. mazowieckie

Agnieszka Dzięciołowska, tel. 609-33-22-88, adzieciolowska@odyspap.pl

 

woj. pomorskie i zachodniopomorskie

Piotr Kostrzewski, tel. 609-33-22-77, pkostrzewski@odyspap.pl

 

woj. łódzkie, świętokrzyskie, lubelskie, podkarpackie

Sławomir Michalczyk, tel. 609-33-33-44, smichalczyk@odyspap.pl

 

woj. wielkopolskie, lubuskie

Kornel Skorupa, tel. 609-22-33-36, kskorupa@odyspap.pl

 

woj. kujawsko- pomorskie, warmińsko-mazurskie, podlaskie, sprzedaż eksportowa, segment biurowy

Łukasz Tomaszewski, tel. 609-33-22-44, ltomaszewski@odyspap.pl

 

woj. małopolskie, śląskie, opolskie, dolnośląskie

Adam Porada tel. 609-33-22-99, aporada@odyspap.pl

 

Koordynatorzy sprzedaży

woj. łódzkie, świętokrzyskie, lubelskie, podkarpackie

Adrianna Leśniewska, tel. 609-22-33-77, alesniewska@odyspap.pl

 

woj. pomorskie, zachodnipopomorskie, śląskie, małopolskie, opolskie, dolnośląskie

Magdalena Wilarska tel. 609-22-33-66, mwilarska@odyspap.pl

 

woj. mazowieckie, wielkopolskie, lubuskie

Iwona Kopernik, tel. 783-600-043, ikopernik@odyspap.pl

 

woj. kujawsko- pomorskie, warmińsko- mazurskie, podlaskie

Kierownik biura sprzedaży

Anna Przytuła, tel. 609-22-33-33, aprzytula@odyspap.pl

 

Dyrektor sprzedaży

Wojciech Przytuła, tel. 609-22-33-99, wprzytula@odyspap.pl