Produkty

wzorniki wszystkie

Koncentrujemy naszą uwagę na kartonach graficznych i opakowaniowych. W tym zakresie zapewniamy najszerszą gamę produktów i możliwości. Opieramy się na sprawdzonych jakościowo produktach, które oferujemy w atrakcyjnych cenach. W stałej ofercie proponujemy znane i doceniane przez branżę poligraficzną surowce. Z uwagi na wysoką jakość i niską cenę, takimi kartonami są Ningbo Fold, Zenith czy Allyking. W zakresie kartonów Gd2 oferujemy takie marki jak Printa i Hansaboard oraz karton dedykowany pod produkcję blistrów GT2 Euroboard. Dla zainteresowanych sprowadzamy wszystkie kartony z Europy, Azji i innych części świata. Nie stronimy od produktów specjalistycznych takich jak kartony z różnego rodzaju barierami.

W zakresie papierów powlekanych oferujemy pod naszymi markami papiery Amadeus i Amadeus Plus. Oferujemy także papiery powlekane z papierni Vevce i niskogramaturowe papiery z Leipa GmbH.

Mamy w ofercie wysokiej klasy tekturę introligatorską Moon Greyboard, którą oferujemy w szerokim wyborze grubości i formatów. Jest to tektura o wysokiej gładkości i niskiej gramaturze co przekłada się na atrakcyjną cenę za arkusz.

Papiery i koperty ozdobne to czwarty filar naszej oferty. Ok. 250 rodzajów papierów ozdobnych, ok. 100 rodzajów kopert to wybór najciekawszych propozycji od najlepszych producentów takich jak Fedrigoni, Favini, Koehler, Mohawk poprzez atrakcyjne cenowo produkty azjatyckie.

Naszą ofertę dopełniają papiery samoprzylepne Adhoc, papiery samokopiujące Reacto, papiery do druku cyfrowego, koperty biurowe. A na życzenie sprowadzamy – wszystko!