Papiery i koperty ozdobne

wzorniki 43

Papiery i koperty ozdobne to dla zleceniodawcy możliwość ekspresji swojej wyobraźni, dla grafika możliwość dodania walorów projektowi poprzez szlachetność papieru, dla drukarza wyzwanie i możliwość sprawdzenia się i podniesienia swoich umiejętności w druku na wymagającym papierze, dla nas – okazja do prezentacji ogromnej gamy możliwości i podnoszenia umiejętności doradztwa – co na jakim papierze można wykonać ze smakiem i oryginalnie.

Dla naszych klientów stworzyliśmy kolekcję ok. 250 papierów ozdobnych zebranych w trzy wzorniki:

  • papiery białe i kremowe
  • Makro 292 Makro 300 Makro 301
  • papiery kolorowe i ekologiczne
  • Makro 293 Makro 298 Makro 299
  • papiery transparentne i perłowe
  • Makro 294 Makro 296 Makro 297

Do naszej kolekcji wybraliśmy papiery, które potrafią zaspokoić różnorodne potrzeby. Mamy papiery wizytówkowe o najniższej cenie na rynku, mamy gładki papier kremowy o świetnej jakości i cenie znacząco niższej od każdego konkurencyjnego papieru, mamy papiery eleganckie, ekologiczne, prestiżowe i ekskluzywne. Kolorystyka od klasyki poprzez chłodny modernizm do krzykliwej ekstrawagancji.

Dodatkowo stworzyliśmy kolekcję 44 papierów ozdobnych dostępnych w formacie A4 w gotowych pakietach po 20 arkuszy.

Makro 295 wzornik 4 kółko dalekie wzornik 4 kółko bliskie

Ofertę uzupełnia zestaw ok. 100 rodzajów kopert ozdobnych dostępnych w ofercie stałej i wiele innych dostępnych na zamówienie.

wzornik koperty

Całość tworzy kompleksową i oryginalną ofertę, która zaspokoi potrzeby wszystkich klientów szukających kreatywnych rozwiązań w papierze.

przejdź do katalogu by obejrzeć nasze papiery i koperty ozdobne