Zespół handlowy

Doradzamy, pomagamy, jeżeli czegoś nie wiemy to na pewno wiemy gdzie znaleźć informację – jesteśmy do Państwa usług.

Przedstawiciele handlowi

woj. pomorskie i zachodniopomorskie

Piotr Kostrzewski, tel. 609-33-22-77, pkostrzewski@odyspap.pl

 

woj. łódzkie, świętokrzyskie, lubelskie, podkarpackie

Sławomir Michalczyk, tel. 609-33-33-44, smichalczyk@odyspap.pl

 

woj. śląskie, małopolskie, opolskie

Dariusz Baryła, tel. 609-33-22-99, dbaryla@odyspap.pl

 

woj. wielkopolskie, dolnośląskie, lubuskie

Anna Górska tel. 609-22-33-36, 609-33-22-55, agorska@odyspap.pl

 

woj. kujawsko- pomorskie, warmińsko-mazurskie, podlaskie, sprzedaż eksportowa, segment biurowy

Łukasz Tomaszewski, tel. 609-33-22-44, ltomaszewski@odyspap.pl

 

 

Koordynatorzy sprzedaży

woj. pomorskie, zachodniopomorskie

Beata Tołwińska, tel. 58 580-00-01, 58 580-00-61, 609-22-33-11, btolwinska@odyspap.pl

 

woj. łódzkie, świętokrzyskie, lubelskie, podkarpackie

Karolina Klamrowska, tel. 58 580-00-81, 609-22-33-77, kklamrowska@odyspap.pl

 

woj. śląskie, małopolskie, opolskie

Magdalena Wilarska, tel. 58 580-00-61, 609-22-33-66, mwilarska@odyspap.pl

 

woj. wielkopolskie, lubuskie, dolnośląskie

Krystyna Borkowska, tel. 58 580-00-91, 609-33-22-55, kborkowska@odyspap.pl

 

woj. mazowieckie

Iwona Kopernik, tel. 783-600-043, ikopernik@odyspap.pl

 

woj. kujawsko-pomorskie

Kierownik biura sprzedaży

Anna Przytuła, tel. 609-22-33-33, aprzytula@odyspap.pl

 

Dyrektor sprzedaży

Wojciech Przytuła, tel. 609-22-33-99, wprzytula@odyspap.pl